HUDBA K POSLECHU A TANCI

ROCKOVÁ HUDBA, OLDIES...

aukro.cz

Elektro

emailing.cz

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

kapesne.cz

Český katalog stránek

Český katalog stránek

kompletne.cz

Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..

Český katalog osobních stránek

Český KOS

citysearch

Citysearch.cz

aaa-katalog

Katalog odkazů aaa-katalog.cz

Catalog Clonet

Catalog Clonet - evropský katalog

Katalog odkazů

český eReklamní systém

Info-Mail.cz - český eReklamní systém

hledej-firmu.unas

Katalog firem - Hledej

linkovnik.com

Linkovník

czprima.cz

Príma internet

31x88.com

Top banner. Nejlepší bannery

1weby.cz

czin.eu

CZIN.eu

em-design.cz

Katalog odkazů

amok.cz

Internetový katalog a vyhledávač

hledacek.unas.cz

Vyhledávač Můj hledáček

infofirmy.cz

Infofirmy.cz

mpalan.cz

Komplexní řešení pro výrobu a servis internetových stránek

wistarie.net

Katalog stránek - Wistarie.net

Linkovník.cz

lukyn.com

www.LUKYN.com - zábava pro všechny

lp-directory.okamzite.eu

najednou.cz

Najednou.cz - Váš nový portál a katalog firem

katalog.newsportal.cz

Kousek webu

katalog-odkazu.cz

Katalog-odkazů.cz

uvodnik.cz

www.uvodnik.cz

MOSTecko.cz

MOSTecko

lister.cz

Lister.cz

odkazy.123www.biz

odskok.cz

odkazovnik.cz

Katalog internetových stránek Odkazovník.cz

pozri.cz

Pozri.cz - vyhledávač

odkazy.xrs.cz

Katalog odkazů

naskok.cz

SVATBY:

Rocková a metalová databáze:
H + H ARCHIVES

Zde napíší kompletní sestavu, kterou mohu udělat. Někde mám postavenou aparaturu, kde mám i ovladače na věškeré efekty. Vedle je postaven stativ s kamerou, kterou mohu ovládat po celou dobu. Při příjezdu k restauraci odklidím kryt přístupové cesty, aby se aktivovali nášlapné spínače (na 1,5V) na spuštění jevištních fontán a konfektových děl podél cesty ke vstupu. Při projití se po šlápnutí na drátek sepne ten efekt, který je připojen. (ideální je od 40cm do 2m a opět do 40cm). Při vstupu do restaurace zní hostům dle jejich výběru svatební pochod (vlastním 72 pochodů). Před přípitkem každý může osobně poblahopřát novomanželům přes mikrofon. V době podávání oběda pouštím pomalé světoznámé skladby, které navodí atmosféru, jako třeba: Beatles-Yesterday, Nazareth-Love Heart, Scorpions-Holiday, Connor Sarah-From Sarah with Love, Eagles-Hotel California, Toni Braxon-Un-Break My Heart, Jennifer Rush-The Power of Love…(výběr po předchozí domluvě). Po obědě začne první tanec, kde se střídají opět pomalé světoznámé skladby míchané s valčíky, polkou…, kde pomalu najíždím na skladby, které si určí sami oslavenci a hosté. Večer, pokud si oslavenci přáli ohňostroj, se jde ven odpálil a opět pokračuje zábava.

Po celou oslavu lze přes projekci (eventuelně televize) promítat dění akce, nebo klipy, nebo lze vytvořit smyčku reklamního stylu: třeba srdce, které se bude měnit a ve kterém se budou měnit fotografie se jmény oslavenců a nebo jiné nápisy či ornamenty, které si vyberete. Mohu vyrobit z led diod světelný panel dle vašich představ a návrhů, který bude pouze svítit, nebo blikat.

Dále po dohodě, pokud bude na akci více dětí a bude možnost jedné místnosti, lze zajistit hlídání dětí dospělou osobou a pustit jim pohádky, aby se děti zabavili.

Na závěr Vám vytvořím z Vašich fotografií a video sekvencí snímek na DVD, včetně interaktivního menu, pokud budete chtít si dát komentář, může být vložen formou druhé zvukové stopy, nebo vypínacích titulků.

K EFEKTŮM:

 Veškeré výrobky i jejich náplně splňují požadavky bezpečnostní i hygienické (mohu doložit certifikáty). Jevištní fonfány jsou na bázi prskavek, s rozdílem, že není na drátku, ale v trubce. Obsah kouře je minimální a lze použít i v dřevěných stavbách. Odpalovány jsou elektronicky o napětí 1,5 voltů (tužková baterie). Co se jedná hlučnosti, tak jsou ve srovnání 2 vánočních prskavek na stromeček. Cenová relace za konfetová děla je od 3,- kč do 300,-kč za jeden kus. Záleží na velikosti a množství konfet. Cenová relace za fontány je od 13,-kč do 50,- za kus. K tomu potřeba připočítat 10,-kč za el.odpalovač na každou fontánu. Co se jedná ohňostrojů, cenová relace je od 200,-kč za 1 minutu. Sestavy vyrábí renomované firmy. Povolení k odpálení na úřadech zajistím.

 
ROCKOVÁ HUDBA, OLDIES...